Roletožalúzie - rolety Deň a Noc

Roletožalúzie niekedy aj nazývané „zebra“ alebo „rolety deň a noc“ sú v našej ponuke predajným bestsellerom. Za svoju obľúbenosť vďačia najmä skutočnosti, že v sebe spájajú dizajn rolety a funkčnosť žalúzie.

Roletožalúzie sú vyrobené z polyesterového materiálu, ktorý tvoria pásy striedavo husto a riedko tkanej tkaniny. Pri vyťahovaní alebo sťahovaní tkaniny dochádza k posuvu pásov. Ich vzájomným prekrývaním je možné dosiahnuť rôzny stupeň zatienenia. Vďaka svojej antistatickej povrchovej úprave látka odpudzuje prach. Až 102 rôznych typov látok rozdelených do 3 rôznych cenových kategórií, rôznych farieb a vzorov  s rôznym stupňom zatienenia tvorí mimoriadnu kolekciu, z ktorej si vyberie každý náš zákazník. V našej základnej cenovej skupine I. nájdete až 31 látok rôznych farieb a štruktúry!

Roletožalúzie (rolety Zebra, rolety Deň a Noc) je možné montovať do stropu aj na stenu. Ovládať je možné ich manuálne prostredníctvom kovovej guličkovej retiazky, alebo motorom a diaľkovým ovládačom s možnosťou pripojenia na inteligentný ovládací systém.

V porovnaní s lacnými roletožalúziami vyrobenými z PVC a komponentov z ázijských krajín sa roletožalúzie z našej ponuky vyznačujú vysokou kvalitou rezania látok ultrazvukom, ktorá zabraňuje strapkaniu okrajov látok, vysokou úrovňou technického spracovania (precízne spracované hrany, spodná záťažová lišta), možnosťou výberu prevedenia s kazetou a bez kazety, možnosťou výberu ovládania, možnosťou ladenia pásov a v neposlednom rade exkluzívnou kolekciou látok. Dizajnové chromové prevedenie bez kazety sa vyznačuje nielen luxusným prevedením. Umožňuje aj výrobu nadštandardných rozmerov.

Nezabudnite, že aj kvalitná montáž môže výrazným spôsobom ovplyvniť životnosť roletožalúzie. Objednajte si ešte dnes roletožalúzie z našej ponuky vyrobené na mieru a o chvíľu sa budete aj vy tešiť z funkčného a dekoratívneho výrobku, ktorý budú obdivovať všetky vaše návštevy.

Videoprezentácia najnovšej kolekcie látok

Technické údaje

V našej ponuke nájdete roletožalúzie s bielou alebo striebornou hliníkovou kazetou s kvalitnou povrchovou úpravou. Novinkou sú roletožalúzie s dizajnovým kovovým ovládacím mechanizmom bez kazety ovládané kovovou guličkovou retiazkou. Gramáž látky sa pohybuje od 68 do 183 g/m2. Niektoré farby je možné objednať aj s nehorľavou úpravou. Všetky látky sú testované. Gramáž, zloženie a aj funkčné vlastnosti látky – transmisia a reflexia - sú uvedené pri každej látke vo vzorkovníku. Samotnú látku tvoria priesvitné horizontálne pásy striedajúce sa s pásmi hustejšie pretkávanými. Spoločnosť K-system, spol. s r. o. ponúka látky s pásmi 75/50mm a 42/25mm. Ovládanie roletožalúzie sa vykonáva guličkovou retiazkou na boku, samozrejmosťou je však aj možnosť komfortného elektrického ovládania prostredníctvom 24 V motora značky Somfy.

Max. šírka je 240 cm, max. výška 260 cm.

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Roletožalúzie si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, TrenčínŽiar nad Hronom, Žilina