Facebook Pixel
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 | +421 918 341 857 | + 421 918 530 141
Hurbanovo:
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
poslať dopyt do e-shopu

ŠTT K-system Bratislava

ul. Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

02 / 4446 13 49 | +421 918 341 854 | +421 918 341 857 | + 421 918 530 141
infoba@ksystem.eu

Nezáväzná kalkulácia zadarmo

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť.

Otváracia doba: 

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Pondelok 10.00 - 18.00 hod
Utorok 10.00 - 18.00 hod
Streda 10.00 - 15.30 hod
Štvrtok 10.00 - 18.00 hod
Piatok 07.00 - 14.00 hod.
Obedňajšia prestávka 12.30 - 13.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

Štúdio tieniacej techniky Ksystem v Bratislave sídli v Petržalke na Zadunajskej ceste 12 a nachádza sa v nízkej budove v areáli hotela ESPRIT. V blízkosti predajne nájdete aj tabuľky s označením, ktoré vás k nám dovedú. Dostanete sa k nám MHD spojmi č. 59, 83, 84, 91, 92, 93, 94, 191 zo zastávky Dvory alebo 80, 82, 88, 92, 901 zo zastávky Einsteinova

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou na bezplatnom parkovisku. Po prejdení cez rampu vedúcu k hotelu ESPRIT je vám k dispozícii až 8 parkovacích miest. Už od cesty vás budú spoľahlivo navigovať tabuľky s označením.

Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava
Študio tieniacej techniky K-system Bratislava

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov


1) Dobrý deň pán Kúdela, 

bol som maximálne spokojný s prístupom Vašej spoločnosti a riešením dodávky prvkov pre môj byt v Panorama City, preto som si dovolil Vás odporúčať ďalej. Verím, že aj ostatní susedia, alebo klienti budú u Vás rovnako spokojní.

Želám pevné zdravie a veľa pozitívnej energie v tejto neľahkej dobe :o) S úctou

Peter K.

Bratislava

 

2) Ďakujem za promptný a seriózny  prístup a jednanie  pracovníkov štúdia v BA i príjemným montérom. Veľmi si vážim Vašu prácu a prajem Vám  veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 
 
Katarína P. 
Bratislava

 

 

3) Ďakujem za info, ochotu a profesionálny prístup ... aj chalanom zo zamerania. Som rád, že som v "rukách" K-system :-) 
 
Martin Š. 
Bratislava - Záhorský Bystrica


4)  Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za skvelú spoluprácu. 

Musím povedať, že komunikácia s vami a firmou K-system bola na veľmi profesionálnej úrovni. Čo sa týka dodania tovaru, zamerania a montáže ste ma príjemne prekvapili a s manželkou sme maximálne spokojný. Už sa ma susedia pýtali od koho mám žalúzie nakoľko sa im to páči, tak som im odporučil, ak hľadajú kvalitu a profesionalitu nech sa obrátia na vašu firmu. 
Samozrejme aj ja ak budem potrebovať podobné výrobky v budúcnosti už len cez vašu firmu.
 
Ďakujem. 
S pozdravom, 
Ladislav N.


5) Dobrý deň,

ďakujem za skvelú roletu, som rada že som si vybrala vašu spoločnosť. Montážnici prišli včas, montáž prebehla rýchlo a hlavne som nemusela nič upratovať ako po ostatných montážnikoch! Veľmi oceňujem!
 
S pozdravom
Andrea V.  Bratislava


6) Dobrý deň,

dnes nám boli žalúzie so sieťkami odborne namontované, a týmto sa chcem poďakovať za Vašu spoluprácu a rýchle dodanie. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 
S pozdravom
Bartákyová


7) Dobrý deň,v prvom rade ďakujeme za dodanie roliet na môj byt v Panorama City. Je to výborné. Posielam Vám aj fotky, ktoré môžete použiť na prezentáciu Vašich produktov a realizáciu. 

Ďakujem veľmi pekne, takisto aj technici boli výborní.
 
S pozdravom
Mgr. Marek A.


8) Dobrý deň, pani Gibasova. Chcem sa  poďakovať Vám a Vašim kolegom za profesionálnu prácu, pekné žalúzie a bezproblémovú montáž. Dúfam, že nám budú dlho slúžiť.
 
S pozdravom
RNDr. Mária P. PhD.


9) Chcela by som pochváliť veľmi dobré fungovanie firmy K-system. Som veľmi spokojná s montážou a prebehnutím celej zákazky. Váš prístup hodnotím ako nadštandardný a ojedinelý v rámci Slovenskej republiky. Musím tiež pochváliť technikov, ktorí u mňa boli. Budem K-system odporúčať všetkým známym a keď budem opäť niečo riešiť, budem vás kontaktovať.
 
Trnovcová K. M.
Bratislava


10) Zameranie prebehlo super.

Montéri mi volali už okolo pol jedenástej, že nestihnú prísť na čas, čo bolo pre mňa dostatočne včas. Dohodli sme sa, že zavolajú, tak hoďku predtým ako budú tipovať svoj príchod a tak sa aj stalo. Zavolali a prišli. Tým som ja mohol byť v robote dlhšie dorobiť 1 súrnu vec, čo mi pomohlo. Proste z môjho pohľadu to organizačne dopadlo ideálne, lebo ma proste páni dopredu informovali a tak som tam nemusel zbytočne hodinu a pol "stepovať" netrpezlivo ich vyčkávajúc.
Naviac chcem povedať, že obaja páni boli veľmi milí, slušní a profesionálni. Aj správaním a pohybom v byte. Proste žiadni polointeligentní ozembuci. Poradili mi niektoré veci. Ich prístup bol nadštandardný. Cením si to.
 
Prosím, ak je možné, rád by som, aby aj samotnú montáž realizovali títo dvaja páni. Mám k ich profesionalite a prístupe dôveru. Ďakujem vopred. :-)
 
Vladimír Š.
Bratislava


11) Všetko je tak, ako som si to predstavovala. 

Chlapci boli veľmi šikovní a s vykonanými prácami som veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň.
 
Božena K.
Bratislava


12) Dobrý deň pán Kúdela,

som Vám veľmi vďačný za skvelý pro-zákaznícky prístup, ktorý sa len tak nevidí.
 
Martin G.
Bratislava


13) Dňa 2. 4. 2019 nám vaši montéři naistalovali rolety. Pánové, kteří u nás byli, jsou skvělí. V dnešní době nalézt takové efektivní zaměstnance, kteří nejen odvedou skvělou práci, ale i po sobě "zametou" veškeré stopy, smekáme. Vnímám to tak, že je důležité Vám podat zpětnou vazbu.Z rolet jsme nadšeni! Vypadají úžasně a proto bychom ještě rádi doobjednali menší plisé (totožné) roletky do dalších místností.Pěkný den
 
Věra H.
Kittsee


14)Včera Ste nám úspešne namontovali exteriérové žalúzie na našom byte. Len som Vám chcela ešte raz poďakovať, celému tímu. S výsledkom aj celým priebehom sme veľmi spokojní. Vaši montážnici boli užasni! Náš byt bol po ich odchode čistejší, ako keď prišli :) Montáž prebehla úplne bez problémov, žalúzie vyzerajú neskutočne z vnútra aj z vonku!Ešte raz ďakujeme veľmi pekne!
 
Jana K.
Bratislava

15) Dobrý deň pán Kúdela, zasielam potvrdenie o úhrade - doplatok po montáži žalúzií. Dnes prebehla montáž, vyslovujem pochvalu kolegom montérom za ich profesionálny prístup k zákazníkovi.

Peter Ch.
Bratislava

16) Rád by som sa panu Múčkovi poďakoval za profesionálny prístup. Všetky dodané koľajnice na záves perfektne fungujú. K-system sme si vybrali aj pre cenovú dostupnosť. V porovnaní s inými cenovými ponukami, bola pre nás ponuka z K-systemu veľmi príjemným prekvapením. Budeme vás ďalej odporúčať.

Vladimír H.

17) Dobrý deň pán Kúdela. Chcel som sa poďakovať za profesionálny prístup, ktorý sa prejavil najmä vo výborných presales  konzultáciách z Vašej strany, cez bezproblémovú montáž a funkčnosť a v neposlednom rade rýchlom dodaní. Rád využijem Váš program 5 ročnej záručnej lehoty.

Kristian J.

 

Štúdio tieniacej techniky Bratislava

V štúdiu tieniacej techniky Bratislava ponúkame kompletné služby a poradenstvo v oblasti tieniacej techniky. Pomôžeme vám s výberom vhodného tienenia, ukážeme, ako správne zamerať žalúzie, rolety aj siete proti hmyzu. Preberieme s vami tiež dizajn vášho tienenia - spoločne vyberieme vhodný materiál, farbu aj ovládanie tieniacej techniky.

Aké produkty na pobočke Bratislava nájdete?

Nahoru