Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

POWERVIEW - motorizácia pre interiérové rolety

20.1.2021

Novinka - motorizované látkové rolety s batériou novej generácie. Batéria je dobíjateľná cez adaptér.

Motorizácia PowerView® urobí z dekoratívnych látkových roliet inteligentné tieniace prvky, ktoré sú navyše bezpečnejšie pre vaše deti aj zvieratá ako rolety ovládané retiazkou alebo šnúrkou. Motorizácia PowerView® nahradila látkové rolety NERO s batériovým pohonom. Na rozdiel od svojho predchodcu je však vďaka dobíjateľným lithium-ionovým batériám šetrná k životnému prostrediu a pre zákazníka je cenovo prijateľnejšia. Vďaka motorizácii PowerView® môžete interiérové látkové rolety odteraz ovládať z pohodlia svojho kresla bez toho, aby ste museli riešiť ako dodatočne k oknám prieviesť elektrinu. Batéria je ukrytá v rámci vnútorného mechanizmu rolety a je súčasťou dodávky. Batérie je možné dobíjať pomocou štandardného adaptéra USB-C. Pohon PowerView® je vhodný pre látkové rolety typu Rollo, Raffinesse a roletožalúzie.

 

Látková roleta s motorizáciou PowerView® umožňuje ovládanie cez:

  • diaľkový ovládač Pebble®
  • nástenný ovládač
  • aplikáciu (vyžaduje HUB).

Výhody aplikácie PowerView

Vďaka PowerView® môžete svoje okenné dekorácie ovládať pohodlne z telefónu alebo z tabletu s Androidom. Stiahnite si z Google Play aplikáciu PowerView® pre inteligentné ovládanie. Nastavte svoje vnútorné rolety tak, aby ovplyvňovali prichádzajúce svetlo a využite slnečnú energiu pre svoj dom pomocou dotyku jedného tlačítka alebo prostredníctvom automatických operácií. Aplikácia PowerView® sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a poskytne dostatok pohodlia. K svojej činnosti vyžaduje PowerView® Hub (viď obrázok vyššie) značky Hunter Douglas. Ak ho nemáte, môžete si funkčnosť a možnosti aplikácie vyskúšať cez funkciu "DEMO".

  • Ovládajte svoje motorizované rolety jednotlivo, alebo po skupinách v celom vašom dome.
  • V aplikácii sa pohybujete rýchlo a ľahko pomocou zabudovaných kariet: Dashboard, Rooms, Scenes a Automations.
  • Pridajte na svoj informačný panel obľúbené scény, rolety a automatizované povely tak, aby sa zobrazovali ako prvé vždy, keď otvoríte aplikáciu.
  • Vytvorte si vlastné nastavenie polohy rolety nazývané"Scény" pre vaše pohodlie, optimálne zatienenie a osvetlenie interiéru a ochrany súkromia po celý deň.
  • Uveďte svoje scény do pohybu prostredníctvom automatizácie. Naplánujte svoje scény, aby sa automaticky aktivovali podľa vašich návykov v čase, alebo na základe jedinečných časov východu a západu slnka vo vašom konkrétnom mieste. Aktuálne dáta o počasí sú sťahované v reálnom čase z internetu.
  • Ľahko zapnite alebo vypnite automatizáciu, aby si vaše rolety mohli vziať deň voľna spoločne s vami.
  • Spravujte scény a automatizácie odkiaľkoľvek pomocou RemoteConnectTM. Vyžaduje to pripojenie na internet a počiatočné domáce nastavenie. Ak potrebujete pomoc, alebo máte otázku, pošlite e-mail na adresu PowerView@hunterdouglas.com alebo zavolajte na číslo 1-844 PWR-VIEW (USA), 1-800-265-8000 (Kanada).
Nahoru