Žalúzie Lux

Interiérové žalúzie Lux

Klasické a overené. Také sú  interiérové žalúzie Lux, ktoré vás spoľahlivo ochránia pred slnečnými lúčmi a zvedavými pohľadmi zvonka.

Jednoduchá montáž aj údržba

Navyše sa nemusíte starať o ich údržbu. Medzisklené horizontálne žalúzie Lux sú totiž vhodné najmä do tzv. kasňových okien a starých šraubovaných okien, v ktorých sú hliníkové lamely dokonale chránené pred prachom.

Vďaka montáži na stenu alebo do stropu interiérové žaluzie Lux elegantne rozdelia priestor a poslúžia aj jako dekoratívny prvok.

Nemusíte sa pritom obávať žiadneho zložitého ovládania. Stačí k nemu plastová tyčka (pre medzisklené žalúzie kovová) a šnúra. Vďaka  kvalitným dielom od švédskej firmy Perma vám vydržia mnoho rokov. A v 100% kondícii.

Žalúzie vhodné takmer do každého okna

Žalúzie Lux ponúkame  v klasickom aj celotieniacom prevedení. Vďaka špeciálnemu dierovaniu a hustejším rebríčkom s väčším množstvom lamiel vznikne pri spustení žalúzie  kompaktná tieniaca plocha, ktorá vás 100% ochráni pred slnečným žiarením.

Horizontálne žalúzie Lux navyše vyrábame aj v atypickom prevedení a v širokej palete farieb vrátane imitácií dreva. Jednoducho tak žalúzie prispôsobíte každému oknu.

S žalúziami Lux sa už nemusíte vzdať svojich starých kasňových alebo šraubovaných okien. Jednoducho ich vylepšíte.

Horizontálne žalúzie Lux nie sú vhodné pre strešné okná. Preklápanie štandardných vnútorných žalúzií v strešnom okne totiž znižuje účinnosť tienenia až o 50%. Z estetických dôvodov ich neodporúčame ani pre montáž na rám okna s izolačným dvojsklom.

Prospekt Interiérové žalúzie na stiahnutie tu.

Technické údaje

Horný profil a spodný profil žalúzie je vyrobený z pozinkovaného valcovaného plechu s povrchovou úpravou vypaľovanou práškovanou farbou.

Rebríček žalúzií a ovládacie šnúry sú vyrobené z polyesteru.

Maximálne a minimálne rozmery

min. šírka 250 mm
max. šírka 2 200 mm
max. výška 2 500 mm
max. plocha 2,5 m2

Výška zväzku

Výška žalúzie Výška zloženého
zväzku 25mm
500mm 40 mm
1000mm 55 mm
1500mm 65 mm
2000mm 80 mm
2500mm 95 mm

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Interiérové žalúzie Lux si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, TrenčínŽiar nad Hronom, Žilina