Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

Vonkajšie rolety do prekladu HELUZ

18.5.2023

Staviate a rozmýšľate nad roletovým prekladom HELUZ? Máme pre vás riešenie. Ponúkame vonkajšie rolety špeciálne upravené pre roletový preklad HELUZ.

Vonkajšie rolety sú vhodným tieniacim zariadením, ktoré prispieva k úsporám energie a svetelnému komfortu. Vďaka systémovému prvku akým je roletový preklad HELUZ, ktorý je nosný a tvorí schránku pre vonkajšie rolety, si môžete dať exteriérové rolety namontovať počas výstavby alebo až po úplnom dokončení stavby. Súčasťou roletovej schránky je vnútorná roletová revízna klapka a vonkajšia delená hliníková revízna klapka s hustým kefkovým tesnením, ktoré chráni roletu pred nečistotami. Roletový pancier a vodiace lišty rolety je možné zladiť k farbe okeného rámu alebo k farbe fasády. V ponuke máme aj roletový pancier v imitácii dreva. 

náhľad na prierez vonkajších roliet od K-system

Bezpečné vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety do prekladu HELUZ je možné za príplatok vybaviť uzamkýnateľnou spodnou lištou. Takýto systém ochrany odradí neželaných návštevníkov od ich nekalých úmyslov. V prípade motorického ovládania odporúčame rolety vybaviť tzv. LOCK TO PLAY závesom, ktorý zabezpečuje pevné spojenie panciera rolety s hriadeľou. Roleta vybavená týmito špecifickými závesmi zvyšuje bezpečnosť - zabraňuje nadvihnutiu rolety a roleta lepšie reaguje pri náraze na prekážku.

lišta vonkajších roliet od K-system

Detail závesu LOCK TO PLAY

Montáž roliet do prekladu HELUZ

Ku vonkajším roletám do prekladu HELUZ sú dodávané špeciálne konzoly do prekladu s nitovanými maticami a držiaky ložiska pre preklad HELUZ. Keďže preklad ponúka obmedzený priestor na manipuláciu a zníženú viditeľnosť, je potrebé pre montáž roliet do prekladu HELUZ mať praktické skúsenosti a zručnosť.

Nevyhnutným predpokladom pre montáž roliet do prekladu HELUZ je jeho správne osadenie voči rámu okna. V opačnom prípade je možné, že sa roleta nebude dať namontovať. 

montáž vonkajších žalúzií K-system do prekladu HELUZ

Exteriérové rolety do prekladu HELUZ majú nasledovné výhody:

  • takmer 100 % zatienenie interiéru,
  • zníženie tepelných strát,
  • možnosť podomietkových vodiacich líšt,
  • hliníkové lamely s PUR výplňou prispievajú k úspore energií a zníženiu hlučnosti z exteriéru,
  • jednoduchá údržba vďaka odnímateľnej revíznej klapke,
  • možnosť objednania uzamkýnateľnej spodnej lišty, ktorá zvyšuje bezpečnosť a ochranu pred vlámaním, 
  • široká ponuka farieb vrátane imitácií dreva.

Montáž vonkajších roliet do roletového prekladu HELUZ je pre nás samozrejmosťou. V našich Štúdiá tieniacej techniky K-system vám radi vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku alebo sa s vami podelíme o naše skúsenosti osobne pri vašej návšteve v ktoromkoľvek Štúdiu tieniacej techniky K-system v BratislaveBanskej BystriciNitreTrenčíne a Žiari nad Hronom

Nezáväzná kalkulácia zadarmo

Nahoru