Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

PowerView® - chytré tienenie na bateriový pohon

27.11.2023

Vďaka integrovaným batériovým pohonom s možnosťou dobíjania a jednoduchej aplikácii vo vašom mobilnom telefóne budete mať vždy toľko svetla koľko potrebujete.

Vďaka modernému konceptu chytrej tieniacej techniky si môžete chrániť svoj domov pred priamymi slnečnými lúčmi prostredníctvom motorizácie a ovládania PowerView 3 generácie. Vytvorte si scénáre pre vaše domáce pohodlie. V našej ponuke nájdete množstvo tieniacich prvkov s tichým bateriovým pohonom. Integrovaná Li-Ion bateria vydrží na jedno nabitie v prevádzke 9 - 12 mesiacov v závislosti od frekvencie používania. Čerešničkou na torte sú dizajnové ovládacie prvky a možnosť ovládania z domu aj mimo.

Látkové rolety

Pri vyťahovaní a sťahovaní rolety sa zaručene nezobudíte. Rolety s tichým bateriovým pohonom PowerView pracujú s milimetrovou presnosťou. Spoľahlivo vás ochránia pred zvedavými pohľadmi susedov, ale aj pred ostrými slnečnými lúčmi. V našej ponuke nájdete aj nehorľavé alebo svetlo nepriepustné tkaniny. Sú ošetrené technológiou Dustblock®, ktorá odpudzuje nečistoty. Textilné rolety do interiéru nájdu svoje miestno nielen v domácnostiach, ale aj v administratívnych priestoroch. Výrobca látkových roliet odporúča motoricky poháňané rolety pre predškolské zariadenia ako prvok ochrany detí pred uškrtením v zmysle normy EN STN 13120.

látková roleta K-system

Rolety deň a noc

Otváranie, zatváranie a komfortné nastavenie transparentných a nepriehľadných častí látky je vďaka tichému bateriovému pohonu a jednoduchému ovládaniu hračkou. Roletožalúzie spájajú dizajnové vlastnosti rolety a funkčné vlastnosti žalúzií. Môžete si nielen plynulo regulovať osvetlenie miestnosti, ale vďaka širokému výberu tkanín aj stupeň priepustnosti svetla. V našej ponuke nájdete nielen rolety zebra, ale aj dvojité rolety s atraktívnymi geometrickými tvarmi. Roletožalúzie sú vhodné pre štandardné pravoúhle okná, ale aj veľké presklenia. Sú vhodné pre montáž na strop, na stenu aj do ostenia.

rolety deň a noc K-system

Plisé a Duette®

Plisovaná roleta vďaka možnosti výroby atypických tvarov je predurčená do moderných objektov s neštandardným tvarom okien. Bezkonkurenčný tieniaci produkt pre zatienenie trojuholníka, lichobežníka, alebo kruhu je obľúbený najmä u architektov. Atraktívna ponuka tkanín so širokou škálou farieb a vzorov s možnosťou výberu stupňa zatienenia ponúka funkčné tienenie a ochranu pred zvedavými pohľadmi susedov. Nehorľavé tkaniny sú vhodné tiež pre zariadenia s vyšším výskytom osôb v zmysle požiarnych a bezpečnostných noriem. Plisované rolety sú častokrát vítanou voľbou zatienenia interiéru zimných záhrad, vrátane ich strešných častí. V prípade použitia tkanín Duette so štruktúrou včelieho plástu je možné okrem vyššie uvedených výhod zvýšiť tepelnú a hlukovú izoláciu. V neposlednom rade táto zaujímavá tkanina na rozdiel od plisé drží svoj tvar v akejkoľvek pozícii.

plisované rolety K-system

Rímske rolety

Tento elegantný prvok zatienenia okien delí iba krok od záclon a závesov. Aj rímske rolety sú šité na mieru podľa želania zákazníka. Zásadným kvalitatívnym ukazovateľom je precíznosť šitia. Dovolíme si povedať, že ani sebelepšia krajčírka, nedokáže tak pefekcionisticky ušiť rímsku roletu, ako to dokáže moderné technologické zariadenie. Cenu rímskej rolety určuje aj kvalita použitej tkaniny. Prirodzenou vlastnosťou tkanín je ich zrážanlivosť. Je však zásadný rozdiel medzi lacnými čínskymi tkaninami, ktoré sa zrazia o 30% alebo kvalitnými tkaninami so zrážanlivosťou do 10 %. Ak sa už rozhodnete investovať do rímskych roliet, zamerajte sa v prvom rade na kvalitu tkaniny a v druhom na precíznosti spracovania. Výhodou rímskych roliet je možnosť prania, alebo jednoduchej výmeny tkaniny.

rímske rolety K-system

Raffinesse

Rafinovaný spôsob tienenia s možnosťou otvárania, zatvárania a presnej možnosti naklopenia lamiel. Tento druh tienenia kombinujúci dizajnový vzhľad záclony a funkciu textilnej lamely umožňuje zmäkčenie slnečného svitu a súčasne poskytuje ochranu pred nežiadúcimi pohľadmi. Textilná roleta Raffinesse je dizajnový prvok, ktorý prináša do interiéru zvlášnu eleganciu. Raffinesse sú určené pre montáž na stenu alebo strop do pravoúhleho priestoru.

textilné rolety K-system

Novinka - vertikálne žalúzie na bateriový pohon

Otvárajte, zatvárajte a naklápajate lamiel vďaka tichému motoru. V závislosti od stupňa priepustnosti svetla lamiel je možné tĺmiť a regulovať denné svetlo. Vertikálne žalúzie sú vhodným prvkom na predelenie priestorov, ale aj pre zatienenie šikmím. Vertikálne oblúkové žalúzie sú vhodné pre zatienenie oblých výklenkov. Horizontálne oblúkové vertikálne žalúzie pomôžu zatieniť napríklad točité schodisko alebo vytvoriť solitérne zátišie vo veľkom priestore. Vertikálne žalúzie znižujú tzv. echo efekt v miestnosti. Samozrejmosťou sú nehorľave vertikálne žalúzie, ktoré spĺňajú prísne normy pre použitie v priestoroch s vyšším výskytom osôb.

vertikálne oblúkové žalúzie K-system

 

10 výhod motorizácie PowerView 3 generácie

  • Najtichšie bateriové pohony pod slnkom.
  • PowerView umožňuje ovládať látkové rolety, plisé, Duette, roletožalúzie, Raffinesse, rímske rolety alebo vertikálne žalúzie s bateriovým pohonom.
  • Komfortné ovládanie vďaka dizajnovému diaľkovému ovládaču Pebble alebo prostredníctvom chytrého zariadenia - smartphone/tablet.
  • Lokálne ovládanie prebieha vďaka prehľadnej aplikácii PowerView, ktorú je možné si stiahnuť bezplatne na internete prostredníctvom AppStore (pre zariadenia so systémom Apple iOS) alebo Google PlayStore (Android).
  • Vďaka zariadeniu Gateway môžete ovládať tieň aj mimo domov. Časové scénáre alebo scénáre podľa polohy slnka môžete uložiť priamo do produktov aj keď ste na cestách.
  • Možnosť skupinového ovládania bez obmedzenia počtu ovládaných zariadení.
  • PowerView nevyžaduje elektrikára pre zapojenie do systému. Kabeláž nie je potrebná.
  • Aplikácia PowerView vždy bola a bude bezplatná.
  • Vďaka obojsmernej komunikácii založenej na technológii Bluetooth Low Energy (BLE) získate aj informáciu o aktuálnej úrovni nabitia baterie.
  • Možnosť prepojenia s virtuálnym hlasovým asistentom Amazon Alexa.

Motorizácia PowerView je určená náročnejším zákazníkom, ktorí sú ochotní priplatiť si za svoje pohodlie. Orientačná cena za bateriový pohon je 189 €.

Návod na nastavenie diaľkového ovládača Pebble

Návod na nastavenie brány Gateway

Pokyny pre inštaláciu aplikácie PowerView

Nahoru