ŠTT K-system Bratislava

ul. Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

navigovat
(funkčné len pre navigačné zariadenia, nie PC)

Otváracia doba: 

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

 

Štúdium bude z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky od 21.12.2018 do 08.01.2019 zatvorené. Našim zákazníkom prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roku 2019.

Pondelok 10.00-18.00 hod
Utorok 10.00-18.00 hod
Streda 10.00-15.30 hod
Štvrtok 10.00-18.00 hod
Piatok 07.00-14.00 hod
Obedňajšia prestávka 12.30-13.00 hod

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť. 

Ako sa k nám dostanete?

Štúdio tieniacej techniky Ksystem v Bratislave sídli v Petržalke na Zadunajskej ceste 12 a nachádza sa v nízkej budove v areáli hotela ESPRIT. V blízkosti predajne nájdete aj tabuľky s označením, ktoré vás k nám dovedú. Dostanete sa k nám MHD spojmi č. 59, 83, 84, 91, 92, 93, 94, 191 zo zastávky Dvory alebo 80, 82, 88, 92, 901 zo zastávky Einsteinova

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou na bezplatnom parkovisku. Po prejdení cez rampu vedúcu k hotelu ESPRIT je vám k dispozícii až 8 parkovacích miest. Už od cesty vás budú spoľahlivo navigovať tabuľky s označením.

Realizácie štúdia Bratislava

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov

1) Ďakujem za   promptný a seriózny  prístup a jednanie  pracovníkov štúdia v BA i príjemným montérom. Veľmi si vážim Vašu prácu a prajem Vám  veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 

Katarína P. 
Bratislava

2) Ďakujem za info, ochotu a profesionálny prístup ... aj chalanom zo zamerania. Som rád, že som v "rukách" K-system :-)

Martin Š.
Bratislava - Záhorský Bystrica

3)  Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za skvelú spoluprácu.
Musím povedať, že komunikácia s vami a firmou K-system bola na veľmi profesionálnej úrovni. Čo sa týka dodania tovaru, zamerania a montáže ste ma príjemne prekvapili a s manželkou sme maximálne spokojný. Už sa ma susedia pýtali od koho mám žalúzie nakoľko sa im to páči, tak som im odporučil, ak hľadajú kvalitu a profesionalitu nech sa obrátia na vašu firmu.
Samozrejme aj ja ak budem potrebovať podobné výrobky v budúcnosti už len cez vašu firmu.

Ďakujem.
S pozdravom,
Ladislav N.

4) Dobrý deň,
ďakujem za skvelú roletu, som rada že som si vybrala vašu spoločnosť. Montážnici prišli včas, motnáž prebehla rýchlo a hlavne som nemusela nič upratovať ako po ostatných montážnikoch! Veľmi oceňujem!

S pozdravom
Andrea V.  Bratislva

5) Dobrý deň,
dnes nám boli žalúzie so sieťkami odborne namontované, a týmto sa chcem poďakovať za Vašu spoluprácu a rýchle dodanie. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.

S pozdravom
Bartákyová

6) Dobrý deň,v prvom rade ďakujeme za dodanie roliet na môj byt v Panorama City. Je to výborné. Posielam Vám aj fotky, ktoré môžete použiť na prezentáciu Vašich produktov a realizáciu.
Ďakujem veľmi pekne, takisto aj technici boli výborní.

S pozdravom
Mgr. Marek A.

7) Dobrý deň, pani Gibasova. Chcem sa  poďakovat Vám a Vašim kolegom za profesionálnu prácu, pekné žalúzie a bezproblémovú montáž. Dúfam, že nám budú dlho slúžiť.

S pozdravom
RNDr. Mária P. PhD.

8) Chcela by som pochváliť veľmi dobré fungovanie firmy K-system. Som veľmi spokojná s montážou a prebehnutím celej zákazky. Váš prístup hodnotím ako nadštandardný a ojedinelý v rámci Slovenskej republiky. Musím tiež pochváliť technikov, ktorí u mňa boli. Budem K-system odporúčať všetkým známym a keď budem opäť niečo riešiť, budem vás kontaktovať.

Trnovcová K. M.
Bratislava

9) Zameranie prebehlo super.
Montéri mi volali už okolo pol jedenástej, že nestihnú prísť na čas, čo bolo pre mňa dostatočne včas. Dohodli sme sa, že zavolajú, tak hoďku predtým ako budú tipovať svoj príchod a tak sa aj stalo. Zavolali a prišli. Tým som ja mohol byť v robote dlhšie dorobiť 1 súrnu vec, čo mi pomohlo. Proste z môjho pohľadu to organizačne dopadlo ideálne, lebo ma proste páni dopredu informovali a tak som tam nemusel zbytočne hodinu a pol "stepovať" netrpezlivo ich vyčkávajúc.
Naviac chcem povedať, že obaja páni boli veľmi milí, slušní a profesionálni. Aj správaním a pohybom v byte. Proste žiadni polointeligentní ozembuci. Poradili mi niektoré veci. Ich prístup bol nadštandardný. Cením si to.

Prosím, ak je možné, rád by som, aby aj samotnú motáž realizovali títo dvaja páni. Mám k ich profesionalite a prístupe dôveru. Ďakujem vopred. :-)

Vladimír Š.
Bratislava

10) Všetko je tak, ako som si to predstavovala.
Chlapci boli veľmi šikovní a s vykonanými prácami som veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň.

Božena K.
Bratislava

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.