Plisé

Látkové dekoratívne tienenie s typickými skladmi známe pod názvom Plisé je univerzálnou ochranou interiéru pred slnkom a nežiadúcimi pohľadmi. Plisované rolety sú ako stvorené na tienenie okien oblúkových a šikmých tvarov. Navyše je možné ovládať ich rôznym spôsobom – ovládacím madlom, profilom, šnúrou, retiazkou, kľukou alebo motoricky. Je možné ich v súlade s Fengh Shui vyťahovať aj od spodu smerom hore a zabrániť tak úniku pozitívnej energie. Vďaka svojej širokej variabilite tvarov, ovládaní a možnosti strešného prevedenia je Plisé vhodné na zatienenie zimných záhrad a svetlíkov.

Plisované rolety taktiež ponúkajú možnosť mať dve rolety v jednom mechanizme, pričom jedna roleta slúži na zatienenie počas dňa a druhá slúži na dostatok súkromia počas spánku.

V našom sortimente nájdete plisé rakúskeho výrobcu najvyššej kvality. Bez akéhokoľvek príplatku máte na výber zo 7 farieb profilov alebo máte možnosť výberu vlastnej farby RAL. Z našej ponuky až 400 druhov látok rôznych farieb a vzorov, od transparentných až po látky zatemňujúce, si musí vybrať každý. Všetky látky majú deklarované svetelne technické hodnoty (Transmisia, Reflexia, Absorpcia), sú zdravotne nezávadné a majú antistatickú povrchovú úpravu – sú vhodné aj pre alergikov.

Technické údaje

Pri výrobe Plisé sú používané materiály odolné voči korózii. S výnimkou zatemňujúcich látok sú látky prateľné (viď. Používanie a údržba). Väčšina látok je vyrobená z polyesterovej tkaniny. Látky majú antistatickú povrchovú úpravu. Plisované rolety sa sťahujú a vyťahujú spôsobom, ktorý zodpovedá objednanému vyhotoveniu. Maximálne a minimálne rozmery sú stanovené osobitne pre každý typ prevedenia a látky. Bližšie informácie vám ochotne poskytneme na osobnom stretnutí.

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Rolety Plisé si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, TrenčínŽiar nad Hronom, Žilina