Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

Vertikálne žalúzie pre komerčné priestory

27.3.2024

Vertikálne žalúzie sú vhodné pre zatienenie komerčných priestorov. Sú ideálne a cenovo dostupné pre zatienenie väčších plôch. Je možné ich použiť aj na predelenie priestorov.

V našej ponuke nájdete vertikálne žalúzie na mieru od slovenského výrobcu K-system. Výrobca kladie vysoký dôraz na kvalitu látok vertikálnych lamiel, ktoré sú príjemné na dotyk. Vo vzorkovníku prevládajú trendové odtienie bielej, krémovej, bledohnedej a sivej. Lamely je možné objednať v šírke 127, 89 alebo 63 mm. Súčasťou ponuky sú aj tkaniny z prírodných materiálov, tkaniny so vzhľadom ľnu, zatemňujúce tzv. Black outové tkaniny, PVC lamely alebo lamely s antivirotickou povrchovou úpravou. 

Vertikálne žalúzie pre komerčné priestory

Najčastejšie môžeme nájsť vertikálne žalúzie v sálach kultúrnych domov, v domoch smútku, ale aj v kostoloch, kanceláriách, rekreačných zariadeniach, pri bazénoch. Svoje uplatnenie nájdu skutočne všade, kde je potrebné esteticky zatieniť veľké presklenné plochy. Obľúbené sú aj v jedálňach. V prípade potreby je možné rýchlo nahradiť znehodnotenú lamelu novou lamelou a to bez toho, aby bolo k výmene potrebné volať servisného pracovníka.

Vertikálne žalúzie pre komerčné priestory

Atypické vertikálne žalúzie

Spoločnosť K-system vyrába nielen štandardné rovné vertikálne žalúzie. Dokáže na mieru vyrobiť aj vertikálne žalúzie šikmé alebo oblúkové vertikálne žalúzie. Vďaka modernej technológii a systému DECOMATIC je možné vyrobiť:

- vertikálne oblúkové žalúzie, ktoré je možné kotviť do stropu, alebo

- horizontálne aj vertikálne oblúkové žalúzie, ktoré sa kotvia napríklad do výklenkov.

Vertikálne žalúzie K-system

Vertikálne žalúzie s potlačou

Vertikálne žalúzie s potlačou sú obľúbené vo firmách, kde slúžia ako deliaca priečka alebo zatienenie sklenených plôch. Obľúbené COMBO, alebo inak povedané 2 funkcie v jednom, umožňujú vertikálne žalúzie s potlačou, ktoré nielen tienia, ale súčasne sú estetickým reklamným nosičom. Medzi našich spokojných klientov patria napríklad SPA (welness centrá), banky alebo firmy. Vertikálne žalúzie s vlastným motívom sú vyrábané na mieru na základe podkladov od zákazníka. K potlači sa využíva špecifický druh tkaniny určený pre digitálnu potlač. Vďaka spojeniu špičkovej technológie a kvalitného materiálu sú lamely odolné aj voči UV žiareniu. Tkanina je bielej farby, nakoľko jedinú farbu, ktorú nie je možné tlačiť je biela. Potlač sa vykonáva na celistvej tkanine, ktorá sa až následne reže na pásy. Veľmi dôležité je správne nastavenie bežcov lamiel v hornom profile, aby výsledný vzor vynikol. Potlač lamiel je vždy jednostranná.

Vertikálne žalúzie pre wellness

Vertikálne žalúzie pre medicínsky sektor

Vďaka možnosti jednoduchej údržby a sanácie sú vertikálne žalúzie vhodné aj pre medicínsky sektor. Vhodné sú napríklad aj do kancelárií alebo priestranných nemocničných chodieb. Na rozdiel od lacných hliníkových žalúzií, kde hrozí vysoké riziko poškodenia nesprávnym zaobchádzaním, sú lamely pre medicínsky sektor pevnejšie, takže nedochádza k ich znehodnoteniu. Okrem štandarných látok má spoločnosť K-system v ponuke aj vertikálne žalúzie pre medicísnky sektor. Ide o vertikálne žalúzie s lamelou s antivirotickou povrchovou úpravou alebo vertikálne žalúzie s PVC lamelou.

Vertikálne žalúzie pre medicínsky sektor

Ústav lekárskej kozmetiky, Bratislava

 

Nahoru