Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

Rozšírenie ponuky sietí proti hmyzu

22.9.2023

K-system potvrdzuje svoju pozíciu TOP výrobcu sietí proti hmyzu na trhu. Ako prvý prináša na trh unikátne sieťoviny BetterVue, UltraVue a Tuffscreen.

Doteraz používané štandardné sieťoviny neumožňujú svojou šírkou a nedostatočnou elasticitou ich použitie pre výrobok dverové otváravé siete Luxalex a posuvné dverové siete Luxalex s panoramatickým výhľadom. Preto rozširujeme našu ponuku o sieťoviny značky Phifer®Inovatívny spôsob uchytenia sieťoviny do rámu siete zabezpečuje vyššiu pevnosť vďaka novému tvaru vypínacieho polypropylenového tesnenia čiernej farby. UV-stabilná úprava sieťoviny zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka, priehľadnosť, priepustnosť svetla a tepla, závisí od druhu použitej sieťoviny. Všetky sieťoviny sú v čiernej farbe.

Brilantný výhľad so sieťovinami BetterVue a UltraVue2

Sieťovina BetterVue® v našej ponuke nahradí sieťovinu transparent. Sieťovina prepúšťa dostatok slnečného žiarenia, čo je výhodou najmä pri nízkoenergetických stavbách.

Sieťovina UltraVue2® je unikátna sieťovina, ktorá svojimi vlastnosťami výrazne prekonáva sieťoviny transparent a BetterVue. Sieťovina UltraVue2 je navrhnutá pre lepšiu odolnosť, zvýšené prúdenie vzduchu a jednoduchú údržbu. Odolný, hydrofóbny náter sa nikdy nezmyje a tak je možné si aj počas dažďa zachovať nerušený ostrý výhľad. Sieťovina UltraVue2 zlepšuje priepustnosť svetla v oknách s nízkym E sklom.

siete proti hmyzu od K-system

Vľavo okno so sieťovinou BetterVue, vpravo okno so sieťovinou UltraVue

Patentovaná technológia Water Shed TechnologyTM       

Obe sieťoviny BetterVue® a UltraVue2® sú vyrobené patentovanou technológiou Water Shed TechnologyTM s cieľom zachovať opticky čistý výhľad a predĺžiť životnosť sieťoviny. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sa v okách siete nedrží voda a tým pádom aj nečistoty. Poskytuje brilantný výhľad, vyššie prúdenie vzduchu v porovnaní so štandardnou sieťovinou a viac prirodzeného svetla.

Pozrite si skvelé video, ako funguje sieť proti hmyzu so sieťovinou vyrobenou technológiou Water Shed TechnologyTM

demonštrácia sieťoviny UltraVue2 od K-system

Vľavo sieťovina UltraVue2 po daždi, vpravo sieťovina štandard

Sieťovina Tuffscreen - najodolnejšia sieťovina na trhu

Sieťovina Tuffscreen® Heavy-Duty Mesh Screen nahrádza doteraz používanú sieťovinu Petscreen a je určená pre tých, ktorí potrebujú silnejšiu a odolnejšiu sieťku proti hmyzuSieťovina Tuffscreen proti hmyzu je vyrobená z polyesterového vlákna potiahnutého vinylovou vrstvou a je najodolnejšou sieťovinou na trhu. Je 3x pevnejšia ako štandardná sieťovina vyrobená zo sklenného vlákna. 

Výrobca Phifer si je natoľko istý pevnosťou a schopnosťou odolávať, že na sieťovinu Tuffscreen poskytuje záruku 10 rokov! Sieťovina nielenže odoláva pazúrikom domácich miláčikov, ale ponúka výrazne vyššiu kvalitu výhľadu. 

Certifikát Greenguard

Certifikát Greenguard - uvedené typy sieťovín sú testované na viac ako 10 000 chemikálií a emisií VOC. Spĺňa prísne normy nízkych úrovní emisií na udržanie kvality vzduchu v interiéri.

certifikát Greenguard pre K-system

Siete s jednoduchou údržbou

Vďaka technológii Water Shed TechnologyTM sa v okách sieťoviny neusadzujú prach, peľ a iné nečistoty v takej miere, ako je tomu pri štandardných sieťovináchPre udržanie brilantného výhľadu odporúča výrobca sieťovinu raz ročne osprchovať vlažnou vodou.

záťažový test sieťoviny od K-system

Nahoru