Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

Vonkajšie žalúzie s najdlhšou zárukou

3.3.2022

Už od 1. 5. 2013 poskytujeme našim zákazníkom najvyššiu garanciu kvality vo forme 5-ročnej záruky

Len u nás môžete kúpiť exteriérové žalúzie Prominent so zárukou až 5 rokov!

Spoločnosť K-system poskytuje na vonkajšie žalúzie Prominent dodané prostredníctvom Štúdia tieniacej tecchniky K-system prémiovú 5 ročnú záruku. Vzhľadom na vysokú odbornosť našich montážnych pracovníkov sa môžete spoľahnúť na technický návrh riešenia vytvorený na mieru a vysokoodbornú montáž. Máme bohaté skúsenosti s množstvom realizácií od rodinných domov, bytových domov, škôl, bánk, administratívnych budov apod. Presvedčte sa osobne na základe našich realizácií - referenčné stavby

Kvalita vstupných materiálov

Vo výrobe používame iba komponenty overenej kvality. Dlhodobo spolupracujeme s dodávateľmi materiálov, ktorí sú aj dvornými dodávateľmi firiem celosvetového významu - Schenker Storen, Hella, Warema, Perfecta atď. Strata dobrého mena značky K-system na základe výmeny overeného dodávateľa za lacnejšiu alternatívu pre nás nie je riešením. Uvedomujeme si, že iba kvalitné materiálové vstupy a vysoká kvalita dielenského spracovania môžu byť základným kameňom kvalitných produktov.

Najmodernejšie výrobné technológie

Vonkajšie žalúzie značky K-system vyrábame na najmodernejšom technickom vybavení renomovaného výrobcu ZEBR. Naše strojné vybavenie a prepracovanie technológie výroby sú našou pýchou, ktorú s hrdosťou prezentujeme našim zahraničným obchodným partnerom. Výroba je z velkej časti automatizovaná, čím je zabezpečená vysoká presnosť. Všetky objednávky majú pridelený svoj čiarový kód a vďaka "rodnému listu" dokážeme každú objednávku a jej časť dohľadať v histórii a vyrobiť náhradný kus na mieru. To je obrovská výhoda najmä v prípade škodovej udalosti, kedy ušetríme zákazníkovi náklady spojené s obhliadkou. Na konci výrobného procesu je vždy riadna kvalitatívna kontrola. Vďaka spokojným zákazníkom dodávame už viac ako 30 rokov pohodu do domácností.

Najmodernejšie výrobné technológie od K-system

Záruka sa vzťahuje na všetko

Z pohľadu životnosti jednotlivých materiálov je samozrejmé, že hliníkové prvky ako sú schránky pre žalúzie, alebo samotné hliníkové lamely sú trvácne produkty, kde sa neočakáva žiadna reklamácia. Preto zákazníkom vždy odporúčame nenechať sa uniesť prísľubom dlhej záruky, ale žiadať reklamačný poriadok, kde je uvedené, na čo sa záruka vzťahuje a na koho ťarchu idú náklady spojené s demontážou, montážou a dopravou zariadenia po uplynutí 2-ročnej zákonnej lehoty. Na rozdiel od iných subjektov sa však u nás 5 ročná záruka vzťahuje aj na všetky hybné komponenty. To znamená, aj na diely, ktoré môžu mať kratšiu životnosť vplyvom opotrebenia - tesnenia, vodiace šnúry, pásky, kolíky na lamelách apod. Výnimku zo záruky tvoria neštandardné riešenia, ktoré sú so zákazníkom vopred konzultované. Viac informácií o výnimkách zo záruky nájdete v našich VOP.

Servisné prehliadky

Pri preberaní diela od nás obdržíte (podobne ako pri kúpe automobilu) Servisnú knižku. Vďaka pravidelnej objednanej servisnej prehliadke, ktorú realizuje náš servisný odborný pracovník, zachytíme každú prípadnú poruchu už v zárodku a zabránime tak väčšimu rozsahu škôd.  99 % servisných úkonov realizujeme priamo na mieste u zákazníka. Všetky úkony servisnej prehliadky  sú popísané a zaznamenávané v Servisnej knižke. Pravidelná odborná údržba nielen predlžuje životnosť produktu, ale v prípade predaja nehnutelnosti, zvyšuje jej hodnotu. Hodnota produktu so zabezpečeným pravidelným servisom je výrazne vyššia ako hodnota "no name" produktu. 

Servisné prehliadky u K-system

Program celoživotnej starostlivosti

Našim zákazníkom garantujeme funkčnosť nami dodávaných žalúzií aj po uplynutí záručnej lehoty. To znamená, že si zákazníci môžu objednať servisnú prehliadku za účelom preverenia funkčného stavu a predchádzania poruchám tak, aby boli žalúzie pripravené slúžiť počas horúcej sezóny. Servisné služby vykonávame podľa aktuálneho cenníka, ktorý je zverejnený na našej webovej stránke. Zákazníkom Štúdia tieniacej techniky K-system poskytujeme na pozáručný servis zľavu 50%.

MADE IN SLOVAKIA

Sme hrdí na to, že dávame prácu viac ako sto ľuďom - slovákom. Vďaka nim prispievame k rozvoju zamestnanosti v regióne a vytvárame podmienky pre rozvoj našej vlasti. Aktívne pomáhame ľuďom v núdzi a podporujeme športové, kultúrne a benefičné podujatia. Pomáme nemocničným a školským zariadeniam a veríme, že aj vďaka nám sa darí život niekomu urobiť lepším, znesitelnejším a v niektorých prípadoch aj zachrániť.

Ať už sa rozhodnete stavať alebo rekonštruovať rodinný dom, je to rozhodnutie u ktorého sa nevypláca uponáhľať prípravnú fázu. Nechajte si dostatok času na výber vhodných mateiálov ale aj realizačnej firmy. Pri výbere dodávateľa odporúčame zákazníkom mať v hľadáčiku nielen cenové porovnanie ale aj sortiment ponúkaných služieb. Nezabudnite sa zaujímať o Všeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok. Výmena okien, strechy alebo žalúzií sa rieši na dome výnimočne častejšie ako raz za dvadsať - tridsať rokov. Preto by cena nemala byť jediným kritériom. Realizácia servisných služieb nie je pre množstvo montážnych firiem  finančne taká zaujímavá ako samotná dodávka žalúzií. Preto sa denne stretávame so zákazníkmi, ktorí nepoznajú pôvod svojich žalúzií a sú nútení siahnuť hlboko do vrecka, aby im niekto servis zabezpečil. Nie zriedka sa stretávame s tým, že spotrebiteľom konkurenčné subjekty ponúkajú servis v hodnote nových produktov.

 

Nahoru