Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

Čaro plisovaných roliet

21.6.2019

Látkové dekoratívne tienenie s typickými skladmi známe pod názvom Plisé je univerzálnou ochranou interiéru pred slnkom a nežiadúcimi pohľadmi.

Látkové žalúzie – plisé – plisované rolety

O tom, že sa na Slovensku už udomácnili svedčí aj to, že plisované látkové rolety majú množstvo pomenovaní - plisé, plisované rolety, deň a noc, harmonikové roletyy. Pôsobia zaujímavo a decentne. Vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu (skladom) vytvárajú v miestnosti zaujímavé svetelné efekty. Dokážu dekoratívne a vkusne rozčleniť veľké presklené okná. Tento druh plnohodnotného tienenia necháva preniknúť do miestnosti presne toľko svetla, koľko treba a pôsobí veľmi harmonicky. Nie je sa teda prečo čudovať, že plisované rolety vyhľadáva čím ďalej, tým viac zákazníkov, ktorí majú svoje obľúbené miesto priamo v tieni tejto látkovej žalúzie.

plisované rolety Trenčín


Nebojte sa kombinovať

Ponuka látok je široká po stránke farebných prevedení, štruktúr a vzorov. To však zďaleka nie je všetko. Vybrať si môžete z látok priesvitných, tmavších, nepriehľadných, decentne vzorovaných, jednofarebných alebo s rôznymi motívmi, napríklad do detskej izby. Každý si nájde látku podľa svojho vkusu. Takú látku, ktorá bude najviac farebne vyhovovať zariadeniu konkrétneho interiéru. Veľmi zaujímavo pôsobia látky tón v tóne. Na súvislých presklených plochách tak môžete kombinovať a vyzerá to naozaj skvelo - látky vzorované s látkami jednofarebnými v jednom tóne.

Modré plisované rolety Trenčín

Plisé sa hodí vždy

Na našich Štúdiách tieniacej techniky K-systemprichádza množstvo zákazníkov s predstavou svojej vlastnej  vysnívanej rolety, to však nie je vždy možné. Ako prekážky sa javia šírky alebo atypické tvary. Na rozdiel od iných druhov tienenia sa plisované látkové rolety hodia pre každý typ okna. Okrúhle, trojuholníkové tvary, pre vyklápacie alebo krídlové okná, ako aj pre veľké presklené plochy zimných záhrad, ktoré vás v lete privádzajú do zúfalstva. Všetko sa dá zvládnuť pomocou tienenia plisovanými roletami. Aj to najobyčajnejšie okno bude s látkovou plisovanou roletou vyzerať fantasticky a neobyčajne, o tom niet pochýb.

plisované rolety v dome Trenčín


Zatienenie zimných záhrad

Plisované rolety sú aj obľúbeným tienením zimných záhrad, napríklad plisovaná roleta v stropnom prevedení je ideálnou ochranou voči teplu a svetlu. Je vám horúco už len pri pomyslení na intenzívne slnečné žiarenie v letnej horúčave? Obráťte sa na Štúdio tieniacej techniky K-system, kde vám poskytneme informácie aj o možnosti zatienenia vašej zimnej záhrady exteriérovými markízami.

Zatienenie zimných záhrad Trenčín

TIP: Prečítajte si tiež:

Nahoru