Chat
Sídlo K-system: 045 / 672 60 52
Žiar nad Hronom: +421 908 793 407
Banská Bystrica: +421 918 341 842
Bratislava: +421 918 341 854 +421 918 341 857 +421 918 530 141 +421 918 530 140
Levice:
Nitra: +421 918 341 862
Trenčín: +421 905 981071
Trnava:
poslať dopyt do e-shopu

AKCIA: K vonkajším žalúziám domáca automatizácia Tahoma za 1 €

1.7.2024

Iba počas mesiacov júl a august vám ako poďakovanie za vašu objednávku vonkajších žalúzií Prominent značky K-system dodáme smart riešenie - domáca automatizácia Tahoma v cene 1 €. Platí pri objednávke 6 ks vonkajších žalúzií a viac.

Z dôvodu rastúcej inflácie a rastúcich cien energií je práve teraz najvhodnejší čas na investíciu do bývania. Podľa prieskumov slováci najradšej investujú do dlhodobo úsporných riešení a energeticky úsporných spotrebičov.  S pomocou vonkajších žalúzií značky K-system môžete významnou mierou skrotiť svoje účty za elektrinu. 

Najviac tepla odchádza z domu počas zimy cez okná a dvere

Stiahnuté vonkajšie žalúzie v zime zabraňujú priamemu ochladzovaniu okennej tabule. Takéto úniky tepla vás môžu stať až stovky eur navyše. Podľa odborníkov cez nekvalitné okná či dvere môže unikať až 30% tepla. Poveternostné podmienky a používanie okien a dverí sa podpisujú na ich tepelno-izolačných vlastnostiach. Dajte si ich z času na čas skontrolovať. Ak už cítite po priložení ruky prúdenie studeného vzduchu okolo rámov, je najvyšší čas na ich opravu alebo výmenu. Ani kvalitné tienenie nedokáže zachrániť tepelné straty unikajúce cez okná a dvere. Dokáže však ochrániť vaše okenné výplne pred poveternostnými vplyvmi a predĺžiť ich životnosť.

vonkajšie žalúzie K-System

Letná horúčava súťaží so saunou

V našiom podnebnom pásme sme si už zvykli na horúce dni, kedy sa vonkajšia teplota vyšplá nad 30 stupňov Celsia. A čo teplomer v interiéri? Známym faktom je, že vonkajšie tienenie je v boji s prehrievaním interiéru oveľa účinnejšie ako interiérové. Počas leta sa interiér prehrieva vďaka slnečným lúčom, ktoré prenikajú cez okná. Použitím vonkajších žalúzií  dokážete teplotu v interiéri znížiť až o 10 stupňov v porovnaní s teplotou vonkajšieho prostredia! Ak by ste chceli dosiahnuť takýto efekt použitím klimatizácie, budete musieť počítať s podstatne vyšším účtom za elektrinu.

vonkajšia terasa K-system

vybavenie jedálne od K-system

 

Efektívnemu tieneniu pomáha aj domáca automatizácia

Inteligentný riadiaci systém domácnosti a domáca meteostanica môžu byť pre úsporu energií veľmi prospešné. Práve tie sa postarajú o automatizáciu chodu vonkajších žalúzií a zabezpečenie tienenia v čase, kedy je to žiadúce. Napríklad v zime sa so západom slnka žalúzie automaticky stiahnú, nakoľko dochádza na noc k poklesu teploty. Cez deň sa lamely žalúzií zasa môžu vytiahnuť smerom hore alebo naklopiť tak, aby do interiéru prichádzalo čo najviac slnečných lúčov. Naopak v lete je žiadúce, aby počas najvyššej dennej teploty boli žalúzie celkom stiahnuté. Počas vašej prítomnosti by mali byť lamely naklopené tak, aby odrážali slnečné lúče a pritom do interiéru prichádzal dostatok denného svetla. Domáca automatizácia Tahoma sa prispôsobuje požiadavkám uživateľa. Jednoduchým nastavením si môžete napríklad počas týždňa nastaviť ranný budíček vytiahnutím žalúzií alebo roliet. Využitím tepelných senzorov a termostatických hlavíc si môžete nastaviť ideálnu teplotu v interiéri. Využite časovo obmedzenú akciu a zadovážte si domácu automatizáciu Tahoma iba za 1 €.

náhľad aplikácie Tahoma od K-system

 

 

Kontaktujte e-mailom alebo telefonicky naše Štúdiá tieniacej techniky K-system a získajte kvalitné výrobky z prvej ruky. Okrem možnosti získať nadštandardnú 5 ročnú záruku na žalúzie Prominent (viac informácií získate u nášho obchodného pracovníka), operatívneho záručného a pozáručného servisu na vonkajšie žalúzie zakúpené cez Štúdio tieniacej techniky K-system vám ponúkame aj možnosť zakúpiť náhradné diely na vonkajšie žalúzie ako sú napríklad motory, prijímače, diaľkové ovládače, textilné pásky, koncovky profilov atď. v našom internetovom obchode www.kzaluzie.sk.

Vonkajšie žalúzie z našej ponuky majú množstvo výhod:

 • výborný pomer kvality a ceny,
 • široká ponuka spôsobov ovládania,
 • možnosť výberu prevedenia - rovné, šikmé,
 • ponúkame systémové prvky pre montáž do zateplenia,
 • široká ponuka tvarov lamiel,
 • široká ponuka farieb,
 • profesionálna montáž - naši montážní pracovníci sú naši zamestnanci, pravidelne dbáme o ich preškolenie a to nielen v našom školiacom centre,
 • rýchla dodacia doba,
 • možnosť získať až 5 ročnú záruku na vonkajšie žalúzie Prominent,
 • slovenský výrobok.

Prečo využiť túto akciu?

 • Akciová ponuka prebieha do konca augusta 2024..

Kontaktujte Štúdio tieniacej techniky K-system najbližšie k vášmu bydlisku.

Štúdio K-system    telefón         e-mail
Banská Bystrica 048/4156601 info.bb@ksystem.eu
Bratislava 02/44461349 infoba@ksystem.eu
Nitra 037/7930181 info.nr@ksystem.eu
Prievidza 0908/793407 info.pd@ksystem.eu
Trenčín 0905/981071 info.trencin@ksystem.eu
Žiar nad Hronom 045/6940401 info.zh@ksystem.eu

Nezáväzná kalkulácia zadarmo

Nahoru