Posuvné panelové steny F1

Posuvné panelové steny F1 sú skutočným Ferrari medzi všetkými panelovými stenami, čomu zodpovedá aj ich cena. Sú využiteľné ako dekoratívna a funkčná dekorácia bežných okien, veľkých okien, presklených  priečelí ale taktiež ako štýlový prvok na predelenie priestoru a vytvorenie súkromia.  F1 je výsledkom dlhoročnej spolupráce nemeckej spoločnosti Interstil s dizajnérom Frankom Greiserom. Vďaka technickej rafinovanosti sú pojazdy panelu ukryté. Čistý štýl a vysoká elegancia mechanizmu vyhovujú nárokom na nadčasovú eleganciu a veľkoryso dimenzovaný priestor.

Pojazdný mechanizmus F1 pre panelové steny bol ocenený mnohými medzinárodnými cenami za dizajn.  Perfektný lakovaný povrch v prevedení hliník a nerez prepožičiavajú výrobku trvalý matovaný lesk. Kovový efekt plôch F1 podčiarkuje jemné brúsenie. Tým sa F1 líši od bežných eloxovaných povrchov.

Výrobca deklaruje najvyššiu kvalitu a ojedinelé luxusné prevedenie japonskej posuvnej panelovej steny F1. Každá z nich je originál vyrobená na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. V našom Štúdiu tieniacej techniky v Košiciach a v Bratislave je pre vás pripravená vzorka exkluzívnej panelovej steny F1 a výber z viac ako 800 druhov látok. Skutočne nebude jednoduché si vybrať. Tešíme sa na vašu návštevu. Radi Vám ochotne poradíme pri výbere a spracujeme cenovú ponuku na mieru.

Technické údaje

Medzi látkou a ovládacou mechanikou vládne dokonalá harmónia. Pojazd panelu je rafinovane ukrytý za profilom, takže upevnenie látky je neviditeľné. Na pohľad látka vybieha z profilu a po celej svojej šírke a výške dosahuje svoj plný účinok. Špeciálne jazdce F1 umožňujú spustenie panelov o 5 cm pre bezproblémové upevnenie látky pomocou suchého zipsu. Jednoduchým spôsobom sa potom pojazd panelu zacvakne naspäť do profilu. Ide o patentovaný systém spoločnosti Interstil.

V súlade s čistou eleganciou mechamizmu sú aj ovládacie tyče, ktoré uvádzajú panely do pohybu. Je možné ich k pojazdu panelu pripojiť aj dodatočne. Visia nenápadne za panelom a ukážu sa  v celej svojej kráse až pri použití. Na výber máte ovládaciu tyč:

  • v kombinácii akrylové sklo/nerezová oceľ
  • v kombinácii akrylové sklo/hliník
  • hliník
  • nerez

Precízne spracované a v dokonalej rovnováhe s horným vedením je aj zakončenie každého panelu. Závažie F1 dodá panelovej stene tú správnu váhu. Homogénne bočné zakončenie bez akýchkoľvek rušivých koncoviek vyniká svojim výnimočným prevedením a ukrýva v sebe 10 mm lem so spevneným okrajom. Na rozdiel od štandardných posuvných panelových stien pridaná kĺzavá vložka zo zadnej strany záťažového profilu znižuje hluk pri náraze a posuve panelov. Je možné však panel dodať aj s vnútorným závažím vo farbe biela alebo hliník, na konci ktorého je hrot na dolnej strany krytky, brániaci kĺzaniu v dutinke. Mechanizmus F1 je určený pre montáž na strop aj na stenu.

Max. šírka jedného je kusu 5800 mm.

Max. šírka s možnosťou vzájomného prepojenia pomocou spojok je neobmedzená.

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Posuvné panelové steny F1 si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, TrenčínŽiar nad Hronom, Žilina