ŠTT K-system Banská Bystrica

ul. Kapitulská 21, 974 01 Banská Bystrica

navigovat
(funkčné len pre navigačné zariadenia, nie PC)

Otváracia doba: 

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Sme však limitovaní otváracími hodinami budovy Diecézneho centra Jána Pavla II. 

 

Pondelok 10.00-18.00 hod
Utorok 10.00-18.00 hod
Streda 10.00-15.30 hod
Štvrtok 10.00-18.00 hod
Piatok 10.00-15:30 hod
Obedňajšia prestávka 12.30-13.00 hod

 Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť. 

 

Ako sa k nám dostanete?


Štúdio tieniacej techniky Ksystem v Banskej Bystrici sa nachádza v budove Diecézneho centra  Jána Pavla II. Dostaneme sa k nám každým autobusovým spojom smerujúcim  do centra mesta a k Pamätníku  SNP.

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou, alebo môžete využiť parkovisko pri pamätníku SNP. Keďže sa naša predajňa nachádza v blízkosti centra, sú obe parkoviská spoplatnené. Čo je však dôležié, s nájdením volného parkovacieho miesta nebudete mať problém.

Realizácie štúdia Banská Bystrica

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov

1) Začiatkom júna sme sa sťahovali do nových priestorov. Do našej firmy sme si objednali interiérové žalúzie v predajni na Kapitulskej. Hneď na druhý deň tu bol ochotný pán na zameraní. Pani na predajni som poprosila, že sa potrebujeme čím skôr sťahovať a že nám bude do počítačov svietiť slnko. Hneď nasledujúci týždeň prebehla montáž. Možno, že je to tým, že výrobu majú neďaleko v Žiari nad Hronom, ale pre nás to bolo dobrá voľba a ja som bola maximálne spokojná.

Aj touto cestou sa vám chcem poďakovať za ústretovosť. 
Eva N.

2) Pre našu novootvorenú predajňu OBI v Banskej Bystrici sme vyberali dodávateľa žalúzií na naše hliníkové okná. Dodacou lehotou a dobrou cenou nás zaujala ponuka spoločnosti K-system, ktorú sme si nakoniec aj vybrali. Sme spokojní.

Ing. Peter H.

3) Naša spoločnosť GAMO Consulting, spol. s r.o. už viac ako 10-rokov objednáva rôzne druhy tieniacej techniky od spoločnosti K-System, konkrétne z prevádzky v Banskej Bystrici. Jedným zo zásadných rozhodnutí prečo objednávať ich produkty je nielen kvalitné prevedenie, široký výber a montáž výrobkov ale aj veľmi ochotný, ústretový a priateľský prístup pani Gajdošovej ako obchodného zástupcu a pána Lačného ako montážneho pracovníka. Spoločne sa nám doteraz vždy podarilo nájsť najvhodnejšie riešenie aj v tých najnetypickejších prípadoch k spokojnosti všetkých. Preto spoločnosť K-System doporučujeme každému zákazníkovi pri výbere seriózneho dodávateľa s kvalitnou ponukou produktov.

Viera P. správa nehnuteľností

4) Včera mi bola namontovaná žalúzia p. Antoškom a chcem sa poďakovať za profesionálny prístup a vysoko odbornú montáž, ako aj osobný prístup pána Antošku. Musím vyjadriť svoju spokojnosť s celým obchodom. Predpokladám, že v budúcnosti sa obrátim na Vašu spoločnosť opakovane ohľadom dodávky a montáže exteriérových žalúzií.
Ďakujem,

spokojná zákazníčka  Ivana D.,

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.