Rolety RAFFINESSE

Počuli ste už o látkovej rolete s funkciou žalúzií? Rolete, ktorá vám umožní nastaviť množstvo prichádzajúceho svetla do interiéru? Objednajte si exkluzívnu látkovú roletu RAFINESSE s možnosťou manuálneho alebo elektrického ovládania.

Látková roleta RAFFINESSE spĺňa všetky nároky moderného dizajnu, pričom je vhodná nielen do moderných interiérov, ale vďaka svojej elegancii a bohatému výberu farieb sa uplatní aj v retro štýlovom zariadení.

Širokú ponuku látok tvoria 4 kolekcie - Purist, Refresh, Natur-look, Black&White. Spolu až 19 rôznofarebných látok s prestupom svetla 1 – 31 %. Látku tvorí zdvojená tkanina, ktorá má vo vnútri 55 mm široké pásy. Posúvaním rolety je možné pásy otvoriť, alebo zatvoriť a regulovať si tak svetlo.

Komfortné motorické ovládanie rolety RAFFINESSE umožňuje ovládanie každej rolety samostatne ale aj po skupinách. Motor značky Somfy je integrovaný priamo na hriadeli rolety, takže dizajn rolety nie je nijakým spôsobom narušený. Tichý chod motora vás zaručene prekvapí.

Videoprezentácia výnimočného výrobku Raffinesse

Technické údaje

Exkluzívna látková roleta Raffinesse je určená pre montáž na strop, na stenu alebo do výklenku. Súčasťou dodávky je kazeta (74x78 mm) vyrobená z extrudovaného hliníkového profilu a 30 mm spodná lišta , oboje vo farbe bielej alebo striebornej. Takisto v prípade manuálneho ovládania sa dodáva PVC retiazka vo farbe bielej alebo kovová retiazka vo farbe striebornej. Látka rolety je vyrobená s polyesteru a každá má deklarované akostné znaky (reflexia, transmisia, gramáž/m2). Všetky látky sú vhodné aj do priestorov s vyššou vlhkosťou.

Maximálne a minimálne rozmery

priemer hriadele min. šírka max. šírka max. výška max. plocha
38 mm 500 mm 2700 mm 2500 mm 6m2

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Rolety RAFFINESSE si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
BratislavaBanská BystricaKošiceNitraPrievidzaPrešov, TrenčínŽiar nad HronomŽilina