NANO rolety

Nano roleta je absolútnou novinkou v oblasti tienenia. Je to jedinečná kazetová látková roleta, ktorá ponúka možnosť ovládania dvoma smermi. Látku je možné sťahovať smerom dolu z hornej kazety, alebo zo spodnej kazety smerom hore. Výnimočný variant umožňuje ovládanie v oboch smeroch súčasne a nastavenie pruhu látky do akejkoľvek časti okna v oboch smeroch.

Aj vy patríte k tým, čo nesúhlasia s tým, aby sa na ich okno čokoľvek skrutkovalo? Potom je Nano roleta vhodná práve pre vás. Inštaluje sa nalepením vodiacich líšt na sklo okenného alebo dverového krídla pomocou samolepiaceho suchého zipsu. Pri jej montáži teda nedochádza k porušeniu žiadnej časti okna alebo dverí. Taktiež ich prípadná demontáž a následná montáž je veľmi nenáročná, rýchla a bezproblémová.

Nano rolety sú vhodné nielen pre štandardné otváravé krídla okien, ale taktiež aj pre sklopné a otáčavé. Okrem štandardnej sivej alebo bielej farby, je možné objednať mechanizmus aj v ľubovoľnej farbe RAL.  Široká ponuka látok s možnosťou plne zatemňujúcej varianty uspokojí každého zákazníka. Rolety sú mimoriadne vhodné pre rodiny s deťmi. Pretože Nano rolety nemajú žiadne ovládacie prvky, a tak nemôže dôjsť k prípadnému uškrteniu v slučkách ťahacích šnúr.

<-- späť na prehľad interiérových roliet a plisé

Technické údaje

Kazeta aj vodiace lišty sú vyrobené z hliníka. K dispozícii je farba biela, sivá, alebo za príplatok je možné objednať mechanizmus v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL.

Roletovú látku, ktorá je v porovnaní s inými systémami výnimočná aj svojou minimálnou hrúbkou ponúkame v rôznych farbách a vzoroch. Samozrejmosťou sú taktiež rozdielne fyzikálne vlastnosti látok, najmä svetelná priepustnosť.

Súčasťou dodávky Nano roliet je aj lepiaca sada a čistiaci roztok pre kvalitný výsledok. V prípade, že je roleta osadená vyššie a nie je možné posúvať roletu rukou, je možné dokúpiť ovládaciu tyč GLRO – V a GLRO-VOU. Dĺžka tyče je 75 cm.

Upozornenie: Nano rolety nie sú vhodné pre montáž do krivých okien. Rolety chodia v 100%-nej rovine a všetky nerovnosti budú zvýraznené presvitom svetla.

Maximálne a minimálne rozmery PRE NANO ROLETU S DVOMA KAZETAMI

min. šírka max. šírka min. výška max. výška max. plocha
35 cm  120 cm 70 cm  180 -220 cm 1,8 m2

Maximálne a minimálne rozmery PRE NANO ROLETU S JEDNOU KAZETOU 

min. šírka max. šírka min. výška max. výška max. plocha
35 cm  120 cm 40 cm  140 cm 1,7 m2

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Rolety NANO si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
BratislavaBanská BystricaKošiceNitraPrievidzaPrešov, TrenčínŽiar nad HronomŽilina