Látkové rolety s potlačou

Ideálnym spôsobom oživenia interiéru sú látkové rolety s potlačou. Motívom potlače nemusia byť iba fotografie, firemné logá alebo kreslené vzory. Vďaka šikovnému grafikovi je dnes možné vyrobiť látkové rolety, ktoré budú vzorom aj farbou ladiť s vašou sedacou súpravou, či vankúšmi.

Vyberte si zo vzorkovníka otestovaných látok vhodných na potlač so zaručeným výsledkom. Vďaka najmodernejšej technológii latexovej potlače je možné docieliť potlač oboch strán. Vzory pritom môžu byť na každej strane celkom rozdielne. Efekt jasných a sýtych farieb pretrváva dlhú dobu, čím výrazne prekonáva všetky doteraz používané technológie.

Spokojnosť zákazníka je základ

Základom perfektného výsledku sú kvalitné podklady s vysokým rozlíšením. Pre vyššiu spokojnosť našich zákazníkov bola táto služba na mieru vyšperkovaná až do posledného detailu. V rámci grafickej predprípravy totiž zákazník obdrží niekoľko skúšobných vzorov. Sú to reálne potlačené látky s rôznou sýtosťou farieb, pričom zákazník si môže vybrať tú, ktorá sa najviac približuje jeho predstavám.

Vyberte si vzhľad rolety

Všetky interiérové rolety z našej ponuky sú vyrábané na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. K dispozícii je široká ponuka konzol, kaziet a ovládacích prvkov, vrátane motorického riadenia.

Dôležitý je však aj správny výber spodných záťažových líšt. Lišta môže byť neviditeľne uložená v kapse, aby nijakým spôsobom nenarušila zakončenie látky v spodnej časti rolety. Existujú však aj záťažové lišty, ktoré sú priznané. Okrem dizajnovej funkcie zabezpečujú aj dostatočné zaťaženie látky, čo je dôležité najmä pri roletách väčších rozmerov. Spodné záťažové lišty sú vyrobené z plastu, hliníka a najnovšie aj z dreva. Aj tento prvok je možné farebne prispôsobiť želaniu zákazníka.

Moderné interiérové látkové rolety je možné taktiež doplniť bočnými vodiacimi lankami. Vďaka možnosti montáže, na strop, na stenu alebo do výklenku sú ich možnosti využitia takmer neobmedzené. Okenné látkové rolety splnia očakávania aj najnáročnejších zákazníkov.

Náš tip

  • Nechajte sa inšpirovať obrázkami vhodnými pre digitálnu potlač látkových roliet na Shutterstock.com. Alebo si ich môžete hneď objednať v zaručene vhodnom formáte. Viac informácií tu k stiahnutiu (125MB).

Aktuálnu kolekciu látok pre potlač tvorí 8 druhov jednofarebných látok. Látky sú odlišné najmä svojou štruktúrou a rozdielnym stupňom priepustnosti svetla. Maximálna šírka rolety s potlačou je 3200 mm. Maximálna výška rolety je daná konkrétnym zvoleným typom látkovej rolety.

V ponuke je množstvo profilových systémov, ktoré sa vzájomne líšia najmä svojim dizajnovým prevedením a možnosťami ovládania. Motorické ovládanie je samozrejmosťou. V našich Štúdiách tieniacej techniky vám radi poradíme s výberom vhodného typu, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám.

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Rolety s potlačou si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
BratislavaBanská BystricaKošiceNitraPrievidzaPrešov, TrenčínŽiar nad HronomŽilina