Dizajnová roleta NERO

Rozmýšľali ste nad látkovou roletou, ktorá by oživila váš interiér a tienila? Túžite po komfortnom diaľkovom ovládaní ale do rekonštrukcie elektrických rozvodov sa vám vôbec nechce? Objednajte si látkovú roletu NERO na batériový pohon, ktorá je v súlade s aktuálnym trendom „SMART HOME“ a trendom bezpečnosti detí.

Dizajnová roleta NERO prichádza na náš trh z USA, kde získala množstvo ocenení za technickú kvalitu a dizajn. Táto roleta funguje tichučko a spoľahlivo a to celkom bez prívodu elektriny. Inštalácia je pritom veľmi jednoduchá.  Motorický pohon je absolútne neviditeľný, integrovaný priamo do hriadele rolety. Výrobca myslel aj na to, aby ste nemuseli stále hľadať diaľkový ovládač alebo aby sa s ním deti nehrali. Súčasťou diaľkového ovládača je totiž stenový držiak s magnetických úchytom ovládača. Vždy však máte možnosť roletu ovládať aj ručne ťahom za látku alebo môžete roletu ovládať prostredníctvom svojho iPadu.

Ak chcete chrániť svoj obytný priestor a nábytok pred slnečným žiarením a páľavou aj počas vašej neprítomnosti, využite časový programátor. Pomocou viackanálového ovládača môžete ovládať naraz viacero roliet.

Roleta NERO je atraktívna nielen svojim dizajnom, nehlučným chodom a komfortným ovládaním, ale aj možnosťou výberu až z 650 druhov látok.

Technické údaje

Štandardné látkové rolety na batériový pohon spotrebovávajú pri svojom pohybe množstvo energie a rýchlo sa batérie vybijú. Revolučný systém NERO však odľahčuje hmotnosť látky sústavou pružín, ktoré prispievajú k nehlučnému chodu a súčasne výrazným spôsobom šetria energiu.

Elektrická roleta na batériový pohon je určená pre montáž na strop, na stenu, do výklenku alebo do stropného podhľadu. Pri montáži do stropného podhľadu je nevyhnutné pamätať na to, aby hĺbka bola cca 10 cm, aby bolo možné vymeniť batérie. Štandardnou súčasťou dodávky je pomocný montážny profil, batérie typ „D“ 1,5 V Panasonic Powerline a diaľkový ovládač. Za príplatok je možné doobjednať 7-kanálový diaľkový ovládač. Dizajnové kovové držiaky a ozdobná hliníková spodná lišta, ktorá súčasne bráni znečisteniu látky pri manipulácii, robia z tejto rolety skutočný ROLROLS medzi roletami.

Maximálne a minimálne rozmery

priemer hriadele min. šírka max. šírka max. výška max. plocha
51 mm 640 mm 2 430 mm 3 000 mm 9 m2
61 mm 640 mm 3 000 mm 3 000 mm 9 m2

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.

Dizajnové rolety Nero si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, TrenčínŽiar nad Hronom, Žilina