Interiérové plisované rolety FHC

Potrebujete ochrániť váš domov pred tepelnými stratami? Objednajte si dvojité plisované rolety FHC.

Moderné strešné okná sú dobre izolované, avšak dodatočným tienením ako je stiahnutá dvojitá plisovaná roleta môžete izoláciu okna počas studených zimných nocí zlepšiť o 34 %.

Dvojitá plisovaná roleta VELUX spája v sebe elegantný vzhľad plisovanej rolety s tepelno-izolačnými výhodami hliníkovej fólie.  Táto špecifická fólia zadržiava v zimnom období teplo a zabraňuje tepelným stratám. Výborný spôsob k zlepšeniu energetickej efektívnosti vášho domova. V prípade strešných okien VELUX odporúčame kombináciu s originálnymi VELUX markízami alebo roletami. Kombináciou dvojitej plisovanej rolety Duette s vonkajšou markízou alebo roletou je možné dosiahnuť optimálneho tepelného komfortu v miestnosti. Súčasne  získate atraktívny interiérový doplnok, ktorý slúži na tienenie a súčasne aj na dekoráciu. Tento typ rolety je však možné ovládať iba manuálne pomocou hornej alebo spodnej ovládacej lišty a nastaviť ju v ľubovoľnej pozícii, napr. aj uprostred okna.

Technické údaje

Potrebujete ochrániť Váš domov pred tepelnými stratami? Objednajte si dvojité plisované rolety FHC.

Moderné strešné okná sú dobre izolované, avšak dodatočným tienením ako je stiahnutá dvojitá plisovaná roleta môžete izoláciu okna počas studených zimných nocí zlepšiť o 34 %. Dvojitá plisovaná roleta VELUX spája v sebe elegantný vzhľad plisovanej rolety s tepelno-izolačnými výhodami hliníkovej fólie.  Táto špecifická fólia zadržiava v zimnom období teplo a zabraňuje tepelným stratám ? Výborný spôsob k zlepšeniu energetickej efektívnosti Vášho domova.

V prípade strešných okien VELUX odporúčame kombináciu s originálnymi VELUX markízami alebo roletami. Kombináciou dvojitej plisovanej rolety Duette s vonkajšou markízou alebo roletou je možné dosiahnuť optimálneho tepelného komfortu v miestnosti. Súčasne  získate atraktívny interiérový doplnok, ktorý slúži na tienenie a súčasne aj na dekoráciu. Tento typ rolety je však možné ovládať iba manuálne pomocou hornej alebo spodnej ovládacej lišty a nastaviť ju v ľubovoľnej pozícii, napr. aj uprostred okna.

Máte otázku?

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z.*

Interiérové plisované rolety FHC si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:
Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prievidza, Prešov, Žiar nad Hronom, Žilina