O spoločnosti

Štúdiá tieniacej techniky K-system

Spoločnosť K-system buduje svoje postavenie lídra na slovenskom trhu už od roku 1991. Našim cieľom je dodávať na trh výrobky, ktoré zvyšujú kvalitu bývania. Silné základy spoločnosti sú postavané na budovaní dobrého mena, vysokej kvality produkcie a službách na vysoko profesionálnej úrovni. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Značka K-system vznikla v roku 2001 ako prvá značka tieniacej techniky na Slovensku. Až o niekoľko rokov neskôr spoločnosť Kúdela spol. s r. o. prijala názov svojej produktovej značky za firemnú. V súčasnosti máme tri obchodné divízie – veľkoobchod, export a maloobchod. Štúdiá tieniacej techniky ponúkajú na svojich webových stránkach www.kvalitnetienenie.sk okrem výrobkov značky K-system, ktoré sú vyrábané vo výrobnom závode v Žiari nad Hronom, aj kvalitné produkty nakúpené od starostlivo vybratých zahraničných dodávateľov.

Prvé Štúdio tieniacej techniky sme otvorili v roku 2004 v Bratislave. Nasledovalo otvorenie ďalšieho v Žiari nad Hronom, Banskej Bystrici, v Košiciach a v Nitre. Štúdiá tieniacej techniky sú reprezentatívne vzorkové predajne spoločnosti K-system s pravidelne preškolovaným personálom, ktorý je na vysokej profesionálnej úrovni.  Na to, aby ich poradenstvo bolo na skutočne profesionálnej úrovni dohliada supervízor.

Sľub našim zákazníkom:

  • k vašim želaniam a nápadom pristupujeme individuálne
  • chceme splniť vaše očakávania vďaka poctivému prístupu k našej práci a posúvať vpred naše možnosti
  • vždy si na vás urobíme čas - poskytneme vám odborné poradenstvo a individuálny prístup
  • správame sa ku vám láskavo, zdvorilo a s uznaním
  • ponúkame vám kvalitnú, vysoko profesionálne odvedenú prácu a komplexnú ponuku služieb za primeranú cenu
  • na našu flexibilitu a dostupnosť sa môžete spoľahnúť, v prípade potreby si môžete s nami dohodnúť aj konzultáciu po pracovnej dobe.
  • naše správanie je spoľahlivé, transparentné a čestné.

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa tieniacej techniky a sietí proti hmyzu, obráťte sa na Štúdiá tieniacej techniky K-system, kde všetky produkty nájdete pod jednou strechou. Okrem najširšieho sortimentu vám poskytneme profesionálne poradenstvo, cenovú ponuku ušitú na mieru a zabezpečíme vám záručný i pozáručný servis. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom a kontaktujte nás TU.

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.