Akcie

Akcie

Vďaka aktuálnej zľave ušetríte a môžete získať aj ďalšie bonusy. Zavolajte nám hneď.

Značkové látkové rolety Rollo so zľavou 10%

V mesiaci apríl si môžete u nás kúpiť za zvýhodnenú uvádzaciu cenu interiérové látkové rolety Rollo so zľavou 10 %.

Interiérové textilné rolety Rollo sú vyrobené z tých najkvalitnejších komponentov a textílií. Dodávateľom je celosvetovo známa holandská spoločnosť Coulisse, ktorá podobne ako značka Luxaflex udáva trend v oblasti interiérového dizajnu. Po interiérových žalúziách sú druhým najobľúbenejším spôsobom zatienenia interiéru. Na rozdiel od žalúzií však neponúkajú iba možnosť zatienenia, ale sú aj pôsobivým dizajnovým prvkom interiéru. Podobne, ako ostatné textílie, pomáhajú tlmiť tzv. echo efekt.

Z dôvodu zrážanlivosti prírodných materiálov, ako je napríklad bavlna, sa väčšina látok na výrobu látkových roliet vyrába z PES materiálu. Nejde o štandardné látky kúpené v metrovom textile. Pri výrobe látkových roliet sa používajú špeciálne technické textílie s antistatickou protiprachovou úpravou. V prípade požiadavky na vyšší stupeň zatienenia použite látky typu BLACKOUT s poplastovanou vonkajšou stranou. V našej ponuke nájdete látky transparentné, polotransparentné ale aj zatemňujúce so zadnou BLACKOUTovou vrstvou.

Interiérové textilné rolety je možné montovať na okno, nad okno, na stenu, na strop alebo do špalety. Pri výbere vhodného montážneho spôsobu okrem požiadavky zákazníka na estetický výsledok, rozhoduje aj možnosť otvorenia okna. Látkové rolety Rollo značky K-system je možné ovládať manuálne guľôčkovou retiazkou.

Tajomstvo kvality sa ukrýva TU. Kolekcia látkových roliet spoločnosti K-system je v súčasnosti postavaná na troch kolekciách v troch základných farbách, ktoré sa z dlhodobého hľadiska ukázali ako trendové (biela, krémová a sivá). Základ tvorí kolekcia trasparentných a celozatemňujúcich látok. Zvyšok kolekcie tvoria vzorované žakárové látky BOTANIC a HERITAGE s jemnými decentnými vzormi, ale aj veľkými kvetmi, ktoré vyniknú na rolete väčších rozmerov. Vzory pôsobia plasticky a pripomínajú výšivku.

Navštívte niektoré z našich Štúdií tieniacej techniky K-system a získajte roletu svojcich snov za uvádzaciu cenu.

Akcia platí do 30. 4. 2019.

Kvalita Coulisse

Coulisse B.V. je holandská spoločnosť, ktorá sa zaoberá inováciami v oblasti interiérovej dekoratívnej tieniacej techniky. Práve inovácie sú základným prvkom stratégie tejto rastúcej spoločnosti. Bola založená v roku 1992. Podobne ako spoločnosť K-system, spol. s r. o. je rodinnou firmou, ktorá zamestnáva v Holandsku 124 a v zahraničí 162 pracovníkov. Komponenty na výrobu tienenia dodáva až do 85 krajín v rámci sveta, pričom až 83 % podiel na celosvetovom trhu tvorí Európa vrátane Ruska. Druhý najväčší podiel (12 %) tvorí export do Severnej a Južnej Ameriky. Nasleduje Afrika, Oceania a Asia. Spoločnosť Coulisse má predajné kancelárie aj  v Moskve, Warsawe, Miami, Singapure a Shanghai. Najväčší showroom má práve v Holandsku, ktoré slúži aj ako miesto pre inšpiráciu a kde prebiehajú produktové školenia. Tam prebehlo aj zaškolenie našich pracovníkov na výrobu látkových roliet.

Spoločnosť Coulisse v roku 2016 získala aj významné ocenenie AIT Trend 2016 – víťaz kolekcie látok.

Kontaktujte nás ihneď:

Štúdio  telefón e-mail
Banská Bystrica 048/4156601 info.bb@ksystem.eu
Bratislava 02/44461349 infoba@ksystem.eu
Košice 055/7997441 info.ke@ksystem.eu
Nitra 037/7930181 info.nr@ksystem.eu
Prešov 0918/341843 info.po@ksystem.eu
Prievidza 0908/793407 info.pd@ksystem.eu
Trenčín 0905/981071 info.trencin@ksystem.eu
Žiar nad Hronom 045/6940401 info.zh@ksystem.eu

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a
Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi
predpismi.