ŠTT K-system Nitra

ul. Beniakova 2, 949 01 Nitra

navigovat
(funkčné len pre navigačné zariadenia, nie PC)

Otváracia doba: 

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

S radosťou oznamujeme všetkým zákazníkom, že od 1. 3. 2018 vás privítame v nových exkluzívnych priestoroch na adrese Levická 7, Nitra.

Pondelok 10.00-18.00 hod
Utorok 10.00-18.00 hod
Streda 10.00-15.30 hod
Štvrtok 10.00-18.00 hod
Piatok 10.00-15.30 hod
Obedňajšia prestávka 12.30-13.00 hod

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť.

 

 

 

Ako sa k nám dostanete?

Štúdio tieniacej techniky Ksystem v Nitre sa nachádza v polyfunkčnom objekte JOTY (sídlisko Chrenová smerom na Janíkovce). Dostanete sa k nám autobusovým spojením č. 32,30,16,15,14,12, 8 a 6.

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou na bezplatnom parkovisku.

Realizácie štúdia Nitra

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov

1) Dobrý deň pani Černová,
Inštalácia žalúzií na našom dome úspešne prebehla a tešíme sa z kvalitného tieniaceho systému.
Rád by som sa Vám týmto spôsobom poďakoval a vyzdvihol Váš osobný prístup a prístup pána Darnadyho. Dohodnuté kroky prebehli vždy podľa dohody a bolo pre nás radosťou byť Vaším klientom. Na dome som mal mnoho dodávateľov, ale Vy ste boli hádam najspoľahlivejší.  Ak vám smiem doporučiť, na začiatku som mal pocit, že ste príliš zložití vo forme ponuky, bola členitá a nedávala tak presný obraz našej investície, ale napokon sme sa spoločne dostali ku riešeniu. Prosím prepošlite naše vyjadrenie spokojnosti aj Vašim nadriadeným, zaslúžite si ich úsmev a pochvalu.
Prajem vám všetkým pekné Vianočné sviatky,

Ľubor Ď.
Nové Zámky

2) Dobrý deň.
Veľmi pekne ďakujem za vianočný pozdrav. Veľmi si to vážim a hanbím sa, že mne to nevyšlo skôr. Plánovala som si, že s prianím krásnych sviatkov poďakujem Vám i p. Darnadymu, tiež všetkým Vaším kolegom za Váš prístup k zákazníkom. Bola som maximálne spokojná, rolety perfektne slúžia, tiež i sieťkové dvere. Robíte naozaj dobré meno svojej firme.
Veľmi pekne ĎAKUJEM a úprimne želám Vám i Vaším blízkym krásne, pokojné vianočné sviatky a šťastný nový rok bohatý na úspechy a spokojnosť Vašich zákazníkov.

S úctou  Eva V.,
Nitra

3) Dobrý deň pani Černova.
Ešte raz by som sa Vám chcela velím pekne poďakovať za dokonalú spoluprácu, Vašu trpezlivosť a ochotu. Naozaj som veľmi spokojná a šťastná, že sme sa nakoniec nakoniec rozhodli pre tie medene lamely, sú super, dokonale ladia k oknám a celému bytu. Veľké Ďakujem..

Ivka C.,
Kolíňany

4) Dobrý deň pán Horník,
chcem ešte poďakovať za Vašu prácu, rýchlu a odbornú montáž, ktorú Vaši montážnici urobili, sme s ňou veľmi spokojní. Odovzdajte prosím, pochvalu vedeniu Vašej spoločnosti. Keby všetky firmy fungovali ako Vaša, bolo by to veľmi dobre.
Prajem Vám pekný deň a veľa spokojných zákazníkov.

Ružena Meňhertová

Máte otázku?

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z.*